Opigno calendar (3.0.3) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Content
ar: المحتوى

en: more
ar: المزيد

en: Article
ar: مقال

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Add
ar: إضافة

en: Separator
ar: فاصل

en: All
ar: الكل

en: Year
ar: السنة

en: Date format
ar: تنسيق التاريخ

en: Page
ar: الصفحة

en: Month
ar: بالشهر

en: Desc
ar: تنازلي

en: Calendar
ar: التقويم

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم

en: End date
ar: تاريخ النهاية.

en: Operator
ar: العامل

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Today
ar: اليوم

en: Apply
ar: تطبيق

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
