Opigno calendar (3.0.3) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: more
az: daha çox

en: Article
az: Məqalə

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Add
az: Əlavə et

en: Separator
az: Ayırıcı

en: All
az: Hammısı

en: Year
az: İl

en: Date format
az: Vaxt formatı

en: Page
az: Səhifə

en: Month
az: Ay

en: Desc
az: azaldın

en: Day
az: Gün

en: End date
az: Son tarix

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir
