Opigno calendar (3.0.3) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Content
fil: Nilalaman

en: more
fil: marami pa

en: Reset
fil: Ibalik sa pamantayan

en: Add
fil: Idagdag

en: All
fil: Lahat

en: Page
fil: Pahina
