Opigno calendar (3.0.3) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Content
se: Sisdoallu

en: Add
se: Lasit

en: All
se: Buot

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: See more
se: Eanet
