Opigno calendar (3.0.3) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: more
si: තවත්

en: Article
si: ලිපි

en: All
si: සියල්ල

en: Year
si: අවුරුද්ද

en: Month
si: මාසය

en: Day
si: දවස
