Opigno calendar (8.x-1.2) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Content
sr: Садржај

en: Article
sr: Чланак

en: Year
sr: Година

en: Date format
sr: Формат датума

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан

en: Sort by
sr: Сортирај по
