Opigno calendar (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (21 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Article
sv: Artikel

en: Reset
sv: Återställ

en: Separator
sv: Avskiljare

en: All
sv: Alla

en: Year
sv: År

en: Date format
sv: Datumformat

en: Page
sv: Sida

en: Month
sv: Månad

en: Desc
sv: Fallande

en: Members
sv: Medlemmar

en: Calendar
sv: Kalender

en: Colors
sv: Färger

en: Week
sv: Vecka

en: Day
sv: Dag

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Apply
sv: Applicera

en: Legend
sv: Teckenförklaring

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Calendar type
sv: Typ av kalender
