Opigno calendar (8.x-1.3) - en to id translation catalogue (15 entries)

en: Content
id: Konten

en: Article
id: Artikel

en: Separator
id: Pemisah

en: All
id: Semua

en: Year
id: Tahun

en: Date format
id: Format tanggal

en: Page
id: Halaman

en: Month
id: Bulan

en: Members
id: Anggota

en: Calendar
id: Kalender

en: Week
id: Pekan

en: Day
id: Hari

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Apply
id: Terapkan

en: Asc
id: Urutan turun
