Opigno calendar (8.x-1.3) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Content
ta: உள்ளடக்கம்

en: Article
ta: கட்டுரை

en: Reset
ta: மீளமை

en: Separator
ta: பிரிப்பான்

en: All
ta: எல்லா

en: Year
ta: வருடம்

en: Date format
ta: தேதி வடிவம்

en: Page
ta: பக்கம்

en: Month
ta: மாதம்

en: Day
ta: நாள்

en: Operator
ta: வினைக்குறி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: Mini
ta: சிறிய
