Opigno calendar (8.x-1.4) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Content
bs: Sadržaj

en: All
bs: Sve

en: Year
bs: Godina

en: Date format
bs: Format datuma

en: Page
bs: Strana

en: Month
bs: Mjesec

en: Members
bs: Članovi

en: Calendar
bs: Kalendar

en: Colors
bs: Boje

en: Day
bs: Dan

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
