Opigno calendar (8.x-1.4) - en to kn translation catalogue (15 entries)

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Article
kn: ಬರಹ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Separator
kn: ವಿಭಜಕ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Year
kn: ವರ್ಷ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Members
kn: ಸದಸ್ಯರುಗಳು

en: Calendar
kn: ದಿನಸೂಚಿ

en: Colors
kn: ಬಣ್ಣಗಳು

en: Week
kn: ವಾರ

en: Day
kn: ದಿನ

en: Operator
kn: ಕಾರ್ಯನಿರ್ವಾಹಕ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
