Opigno calendar (8.x-1.5) - en to be translation catalogue (13 entries)

en: Content
be: Змесціва

en: Article
be: Артыкул

en: Reset
be: Скінуць

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: All
be: Усе

en: Year
be: Год

en: Date format
be: Фармат даты

en: Page
be: Старонка

en: Month
be: Месяц

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
