Opigno calendar (8.x-1.5) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Content
cs: Obsah

en: Article
cs: Článek

en: Separator
cs: Oddělovač

en: All
cs: Vše

en: Year
cs: Rok

en: Date format
cs: Formát data

en: Page
cs: Stránka

en: Month
cs: Měsíc

en: Desc
cs: Sestupně

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den

en: Operator
cs: Operátor

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Legend
cs: Legenda

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Value format
cs: Formát hodnoty
