Opigno calendar (8.x-1.5) - en to hr translation catalogue (17 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Article
hr: Članak

en: Reset
hr: Poništi

en: Separator
hr: Razdjelnica

en: All
hr: Svi

en: Year
hr: Godina

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Page
hr: Stranica

en: Month
hr: Mjesec

en: Desc
hr: Silazno

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno

en: Calendar type
hr: Vrsta kalendara
