Opigno calendar (8.x-1.5) - en to jv translation catalogue (13 entries)

en: Content
jv: Konten

en: Article
jv: Artikel

en: Reset
jv: Baléknā

en: Separator
jv: Watesan

en: All
jv: Kabèh

en: Year
jv: Tahun

en: Date format
jv: Format tanggal

en: Page
jv: Kācā

en: Month
jv: Wulan

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Week
jv: Pekan

en: Day
jv: Dina

en: Asc
jv: Urut Maju
