Opigno calendar (8.x-1.6) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Separator
ca: Separador

en: All
ca: Tot

en: Year
ca: Any

en: Date format
ca: Format de la data

en: Page
ca: Pàgina

en: Month
ca: Mes

en: Members
ca: Membres

en: Calendar
ca: Calendari

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: Start date
ca: Data d'inici

en: End date
ca: Data de finalització

en: Operator
ca: Operador

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Apply
ca: Aplica

en: Legend
ca: Llegenda

en: Master
ca: Mestre

en: Formula
ca: Fórmula
