Opigno calendar (8.x-1.6) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Content
ur: متن

en: Article
ur: مضمون

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Date format
ur: تاریخ کا فارمیٹ

en: Page
ur: صفحہ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی
