Opigno calendar (8.x-1.7) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Content
is: Innihald

en: Reset
is: Tómstilla

en: All
is: Øll

en: Year
is: Ár

en: Page
is: Síða

en: Month
is: Mánaður

en: Day
is: Dagur
