Opigno calendar (8.x-1.7) - en to hu translation catalogue (73 entries)

en: Content
hu: Tartalom

en: Article
hu: Cikk

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Separator
hu: Elválasztó

en: All
hu: Mind

en: Year
hu: Év

en: Date format
hu: Dátumformátum

en: Page
hu: Oldal

en: Month
hu: Hónap

en: Desc
hu: Csökk

en: Members
hu: Tagok

en: Calendar
hu: Naptár

en: Colors
hu: Színek

en: Week
hu: Hét

en: Day
hu: Nap

en: Start date
hu: Kezdődátum

en: End date
hu: Végdátum

en: Operator
hu: Műveleti jel

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Legend
hu: Jelmagyarázat

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Calendar type
hu: Naptártípus

en: Value format
hu: Érték formátuma

en: Time separator
hu: Időpot elválasztó

en: Formula
hu: Képlet

en: Max items
hu: Elemek legnagyobb megengedett száma

en: Taxonomy field
hu: Taxonómia mező

en: Calendar Pager
hu: Naptár lapozó

en: Verifying entry...
hu: Bejegyzés ellenőrzése…

en: Events of the day
hu: Nap eseményei

en: add event
hu: esemény hozzáadása

en: Filter by class
hu: Szűrés osztály alapján

en: Filter by training
hu: Szűrés képzés alapján

en: Opigno Calendar
hu: Opigno naptár

en: Add opigno calendar event integration.
hu: Opigno naptáresemény integráció hozzáadása

en: The string separating the date and time parts of the provided format
hu: A kiválasztott formátumban a dátumot és az időpontot elválasztó karaktersorozat

en: Time separator: %separator
hu: Időpont elválasztó: %separator

en: Time range with optional date
hu: Időtartomány választható dátummal

en: Opigno calendar
hu: Opigno naptár

en: A calendar view of all the Opigno calendar events.
hu: Összes Opigno naptáresemény naptárnézete

en: Month block
hu: Hónap blokk

en: Opigno calendar block
hu: Opigno naptár blokk

en: Opigno Date Range widget settings
hu: Opingo dátumtartomány felületi elem beállítások

en: Value timezone
hu: Az érték időzónája

en: The end date cannot be before the start date
hu: A végdátum nem lehet korábbi, mint a kezdő dátum

en: The date should be in the mm/dd/yyyy format.
hu: A dátum helyes formátuma: <code>yyyy. mm. dd.</code>.

en: Opigno date and time range
hu: Opigno dátum- és időtartomány

en: Opigno calendar event
hu: Opigno naptáresemény

en: A generic event for the Opigno calendar.
hu: Általános esemény az <em>Opigno</em> naptárhoz.

en: Month name size
hu: Hónap nevének hossza

en: Name size
hu: Név hossza

en: With weekno
hu: A hét sorszámával

en: Max items behavior
hu: Maximális elemszám viselkedés

en: Group by times
hu: Csoportosítás időpont alapján

en: Group by times custom
hu: Csoportosítás időpont alapján, egyedileg

en: Theme style
hu: Smink stílusa

en: Group by field
hu: Csoportosítás az alábbi mező szerint

en: Multiday theme
hu: Többnapos téma

en: Hide multiday
hu: Többnaposak elrejtése

en: Granularity links
hu: Részletezettségi hivatkozások

en: Calendar row
hu: Naptár sor

en: Calendar colors type
hu: Naptár színek típusai

en: Calendar colors vocabulary
hu: Naptár színek szótára

en: Calendar header
hu: Naptár fejléc

en: Calendar header 1
hu: Naptár fejléc 1

en: Pager embed
hu: Lapozó beágyazása

en: Date daterange
hu: Dátum dátumtartomány

en: Timezone override
hu: Időzóna felülírása

en: Replacement format
hu: Helyettesítési formátum

en: Week of {{ arguments.date_daterange_value_year_week }}
hu: {{ arguments.date_daterange_value_year_week }}. hét

en: No Event
hu: Nincs esemény
