Opigno calendar (8.x-1.7) - en to ja translation catalogue (24 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Article
ja: 記事

en: Reset
ja: リセット

en: Separator
ja: セパレーター

en: All
ja: すべて

en: Year
ja: 年

en: Date format
ja: 日付の書式

en: Page
ja: ページ

en: Month
ja: 月

en: Desc
ja: 降順

en: Members
ja: メンバー

en: Calendar
ja: カレンダー

en: Week
ja: 週

en: Day
ja: 日

en: Start date
ja: 開始日

en: End date
ja: 終了日

en: Operator
ja: オペレータ

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Apply
ja: 適用

en: Legend
ja: 用例

en: Mini
ja: ミニ

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Formula
ja: 書式
