Opigno calendar (8.x-1.7) - en to lt translation catalogue (19 entries)

en: Content
lt: Turinys

en: Article
lt: Straipsnis

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Separator
lt: Skirtukas

en: All
lt: Visi

en: Year
lt: Metai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Page
lt: Puslapis

en: Month
lt: Mėnesis

en: Members
lt: Nariai

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Week
lt: Savaitė

en: Day
lt: Diena

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Operator
lt: Operatorius

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Legend
lt: Legenda
