Opigno calendar (8.x-1.9) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Article
bn: আর্টিকেল

en: All
bn: সমস্ত

en: Year
bn: বছর

en: Month
bn: মাস

en: Day
bn: দিন
