Opigno calendar (8.x-1.9) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Content
he: תוכן

en: Article
he: כתבה

en: Reset
he: איתחול

en: Separator
he: מפריד

en: All
he: הכל

en: Year
he: שנה

en: Date format
he: תבנית תאריך

en: Page
he: דף

en: Month
he: חודש

en: Desc
he: יורד

en: Members
he: חברים

en: Calendar
he: לוח שנה

en: Colors
he: צבעים

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: Start date
he: תאריך התחלה

en: End date
he: תאריך סיום

en: Operator
he: אופרטור

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Legend
he: מקרא

en: Mini
he: מיני

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
