Opigno calendar (8.x-1.9) - en to et translation catalogue (22 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Article
et: Artikkel

en: Reset
et: Tühista

en: Separator
et: Eraldaja

en: All
et: Kõik

en: Year
et: Aasta

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Page
et: Lehekülg

en: Month
et: Kuu

en: Desc
et: Kahanev

en: Members
et: Liikmed

en: Calendar
et: Kalender

en: Week
et: Nädal

en: Day
et: Päev

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: End date
et: Lõpu kuupäev

en: Operator
et: Tehtemärk

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Apply
et: Rakenda

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Formula
et: Valem
