Opigno calendar (8.x-1.9) - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Article
pl: Artykuł

en: Reset
pl: Resetuj

en: All
pl: Wszystko

en: Year
pl: Rok

en: Date format
pl: Format daty

en: Page
pl: Strona

en: Month
pl: Miesiąc

en: Desc
pl: Malejąco

en: Members
pl: Członkowie

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: Colors
pl: Kolory

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: Start date
pl: Data początkowa

en: End date
pl: Data końcowa

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Legend
pl: Legenda

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Calendar type
pl: Typ kalendarza

en: Formula
pl: Formuła
