Opigno calendar event (3.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (43 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Description
ca: Descripció

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: edit
ca: edita

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Event
ca: Esdeveniment

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: User
ca: Usuari

en: Published
ca: Publicat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Advanced
ca: Avançat

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Show
ca: Mostra

en: Changed
ca: Canviat

en: Join
ca: Uneix-te a

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Apply
ca: Aplica

en: Date range
ca: Interval de dates

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Admin
ca: Administrador

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Machine-readable name
ca: Nom llegible per la màquina

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Date type
ca: Tipus de data

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
ca: Nom llegible-per-la-màquina no vàlid. Introduïu un nom diferent de %invalid.

en: Master
ca: Mestre
