Opigno calendar event (3.0.0-rc1) - en to sr translation catalogue (19 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Text
sr: Текст

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: User
sr: Корисник

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено
