Opigno calendar event (3.0.0) - en to az translation catalogue (40 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Description
az: İzahat

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: edit
az: redaktə et

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Text
az: Mətn

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: User
az: İstifadəçi

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Advanced
az: Əlavə

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Show
az: Göstər

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Date range
az: Tarix aralığı

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Machine-readable name
az: Maşınla oxuna bilən ad

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Published status
az: Dərc statusu

en: Date type
az: Tarix növü

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
az: Yanlış maşın tərəfindən oxuna bilən ad. %invalid -dən başqa ad daxil edin.
