Opigno calendar event (3.0.0) - en to et translation catalogue (47 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Description
et: Kirjeldus

en: Overview
et: Ülevaade

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: View
et: Kuva

en: Event
et: Sündmus

en: Updated
et: Uuendatud

en: Text
et: Tekst

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: User
et: Kasutaja

en: Published
et: Avaldatud

en: Authored by
et: Autor

en: Advanced
et: Täpsem

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Authored on
et: Loomise kuupäev

en: Show
et: Näita

en: Changed
et: Muudetud

en: Join
et: Liitu

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Apply
et: Rakenda

en: Date range
et: Ajavahemik

en: Classes
et: Klassid

en: Offset
et: Nihe

en: Admin
et: Administraator

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Date type
et: Kuupäeva tüüp

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
et: Ebakorrektne masinloetav nimetus. Sisesta nimetus, mis erineb sellest: %invalid.

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
