Opigno calendar event (3.0.0) - en to nn translation catalogue (26 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: delete
nn: slett

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Description
nn: Beskriving

en: Overview
nn: Oversikt

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Reset
nn: Sett til standard

en: edit
nn: endre

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Event
nn: Hending

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: User
nn: Brukar

en: Published
nn: Publisert

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Authored on
nn: Skrive

en: Join
nn: Meld inn

en: Unpublished
nn: Upublisert

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -

en: Machine-readable name
nn: Datamaskinlesbart namn
