Opigno calendar event (3.0.2) - en to is translation catalogue (31 entries)

en: Title
is: Titill

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Type
is: Gerð

en: Author
is: Höfundur

en: Description
is: Lýsing

en: Overview
is: Yfirlit

en: Edit
is: Breyta

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: edit
is: breyta

en: Label
is: Merking

en: View
is: Skoða

en: Event
is: Viðburður

en: Updated
is: Uppfært

en: Text
is: Texti

en: Timestamp
is: Tímastimpill

en: User
is: Notandi

en: Published
is: Birt

en: Authored by
is: Höfundur

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Show
is: Sýna

en: Unpublished
is: Ekki birt

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
