Opigno calendar event (3.0.2) - en to ne translation catalogue (28 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Description
ne: विवरण

en: Overview
ne: समिक्षा

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Text
ne: अक्षर

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Authored by
ne: लेखक

en: Advanced
ne: बिस्तृत

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Show
ne: देखाउनुहोस्

en: « First
ne: « पहिलो
