Opigno calendar event (3.0.2) - en to sk translation catalogue (42 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Description
sk: Popis

en: Overview
sk: Prehľad

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: edit
sk: upraviť

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Event
sk: Podujatie

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: User
sk: Používateľ

en: Published
sk: Zverejnené

en: Authored by
sk: Autor

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Show
sk: Zobraziť

en: Changed
sk: Zmenené

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Admin
sk: Administrátor

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Date type
sk: Typ dátumu

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
sk: Neplatné strojovo čitateľné meno. Zadajte iné meno ako %invalid.

en: Modal
sk: Modálny

en: Asc
sk: Vzostupne
