Opigno calendar event (3.0.2) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Author
sq: Autori

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Reset
sq: Rifillo

en: edit
sq: ndrysho

en: View
sq: Shfaq

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: User
sq: Përdoruesi

en: Published
sq: Publikuar

en: Authored by
sq: Krijuar nga

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Show
sq: Shfaq
