Opigno calendar event (3.0.3) - en to dz translation catalogue (19 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: View
dz: སྟོན་

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Authored on
dz: ནམ་རྩམ་ཡོདཔ།

en: Show
dz: སྟོན།
