Opigno calendar event (3.0.3) - en to mn translation catalogue (21 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Description
mn: Тайлбар

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: edit
mn: засварлах

en: View
mn: Харах

en: Text
mn: Текст

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Authored on
mn: Зохиосон огноо
