Opigno calendar event (3.1.0) - en to si translation catalogue (7 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Label
si: ලේබලය

en: Text
si: වගන්ති
