Opigno calendar event (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (30 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Author
be: Аўтар

en: Description
be: Апісанне

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Reset
be: Скінуць

en: edit
be: рэдагаваць

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: User
be: Карыстальнік

en: Published
be: Апублікавана

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Authored on
be: Дата:

en: Unpublished
be: Неапублікавана

en: Apply
be: Ужыць

en: Date range
be: Дыяпазон даты

en: Machine-readable name
be: Машыначытаемае імя

en: Published status
be: Апублікованы статус

en: Date type
be: Фармат даты

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
be: Непрыгоднае для счытвання машынай імя. Увядзіце імя, адрознае ад %invalid.
