Opigno calendar event (8.x-1.0-beta1) - en to ka translation catalogue (22 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Advanced
ka: გაფართოებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
