Opigno calendar event (8.x-1.1) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: delete
lo: ລຶບ

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Text
lo: ຂໍ້ຄວາມ
