Opigno calendar event (8.x-1.1) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Edit
th: แก้ไข

en: Date
th: วันที่

en: edit
th: แก้ไข

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: Text
th: ข้อความ

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Show
th: แสดง

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Machine-readable name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
