Opigno calendar event (8.x-1.2) - en to sv translation catalogue (46 entries)

en: Title
sv: Titel

en: delete
sv: radera

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Description
sv: Beskrivning

en: Overview
sv: Översikt

en: Edit
sv: Redigera

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: edit
sv: redigera

en: Label
sv: Etikett

en: View
sv: Visa

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Timestamp
sv: Tidsstämpel

en: User
sv: Användare

en: Published
sv: Publicerad

en: Authored by
sv: Författad av

en: Advanced
sv: Utökad

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Authored on
sv: Författad

en: Show
sv: Visa

en: Changed
sv: Ändrad

en: Unpublished
sv: Ej publicerad

en: Apply
sv: Applicera

en: Date range
sv: Intervall för datum

en: Classes
sv: Klasser

en: Offset
sv: Kompensera

en: Admin
sv: Administrera

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Machine-readable name
sv: Maskinläsbart namn

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Max width
sv: Största bredd

en: Published status
sv: Status för publicering

en: Date type
sv: Datumtyp

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
sv: Det maskinläsbara namnet är ogiltigt. Ange ett annat namn än %invalid.

en: Max height
sv: Högsta höjd

en: Date Range
sv: Datumintervall

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
