Opigno calendar event (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (55 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Author
tr: Yazar

en: Description
tr: Açıklama

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Edit
tr: Düzenle

en: Date
tr: Tarih

en: Reset
tr: Sıfırla

en: edit
tr: düzenle

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Text
tr: Metin

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: User
tr: Kullanıcı

en: Published
tr: Yayında

en: Authored by
tr: Yazan

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Show
tr: Göster

en: Changed
tr: Değişti

en: Unpublished
tr: Yayında değil

en: Apply
tr: Uygula

en: Date range
tr: Tarih aralığı

en: Classes
tr: Sınıflar

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Admin
tr: Yönetim

en: Popup settings
tr: Açılır pencere ayarları

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Machine-readable name
tr: Makine tarafından okunabilir ad

en: « First
tr: « İlk

en: Last »
tr: Son »

en: Published status
tr: Yayın durumu

en: Date type
tr: Tarih türü

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
tr: Geçersiz makina ismi. %invalid dışında bir isim giriniz.

en: Max height
tr: En fazla yükseklik

en: Date Range
tr: Tarih Aralığı

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)

en: Opigno Calendar Event
tr: Opigno Takvim Etkinliği

en: Opigno Calendar Event settings
tr: Opigno Takvim Etkinliği ayarları

en: Popup link
tr: Açılır pencere bağlantısı

en: Popup labels
tr: Açılır pencere etiketleri

en: Dialog class
tr: Diyalog Sınıfı

en: Extra css
tr: Eksta css

en: Opigno Calendar Event Group
tr: Opigno Takvim Etkinliği Grubu
