Opigno calendar event (8.x-1.5) - en to af translation catalogue (23 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Description
af: Beskrywing

en: Overview
af: Oorsig

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Reset
af: Herstel

en: edit
af: redigeer

en: View
af: Wys

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: User
af: Gebruiker

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Authored on
af: Geskep op

en: Show
af: Vertoon

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Apply
af: Pas toe

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
