Opigno calendar event (8.x-1.5) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Description
kk: Сипаттама

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Reset
kk: Ысыру

en: edit
kk: түзету

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Text
kk: Текст

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Published
kk: Жарияланған

en: Authored by
kk: Автор

en: Authored on
kk: Уақыты
