Opigno calendar event (8.x-1.5) - en to se translation catalogue (16 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: edit
se: rievdda

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Text
se: Teaksta

en: User
se: Geavaheaddji

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Sort by
se: Sirre

en: Show
se: Čájet
