Opigno calendar event (8.x-1.5) - en to eu translation catalogue (40 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Date
eu: Data

en: Reset
eu: Garbitu

en: edit
eu: editatu

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: Text
eu: Testua

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Published
eu: Argitaratua

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: Desc
eu: Beheraka

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Show
eu: Erakutsi

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Admin
eu: Kudeatu

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Published status
eu: Argitalpen egoera

en: Date type
eu: Data mota

en: Asc
eu: Goraka
