Opigno training catalog (3.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት
