Opigno training catalog (3.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: Categories
bg: Категории

en: Advanced options
bg: Разширени опции

en: Search
bg: Търси

en: Weight
bg: Тегло

en: Visibility
bg: Видимост

en: Duration
bg: Период

en: Finished
bg: Приключен

en: Apply
bg: Търси
