Opigno training catalog (3.0.0-beta1) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Categories
bo: ཁྱབ་ཁོངས

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Search
bo: འཚོལ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Visibility
bo: མངོན་སྟངས

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Finished
bo: ལེགས་གྲུབ་བྱུང་བ།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
